|| Mateusz Morawiecki spotkał się w Berlinie z Angelą Merkel. Politycy rozmawiali m.in. o polityce historycznej, współpracy politycznej i gospodarczej, polityce migracyjnej oraz relacjach Polski z Komisją Europejską.| Prezydent Duda podpisał nowelę ustawy o komisji weryfikacyjnej. | Ubezpieczyciele oddadzą miliardy klientom? Senat szykuje nowe prawo. | Rzecznik Praw Obywatelskich podjął z urzędu sprawę zatrzymania Władysława Frasyniuka. | Salezjanin, Dawid Szydło z Chełmka z województwa małopolskiego, stanie przed sądem w Czarnogórze za spowodowanie pożaru. ||

Skandaliczna Wypowiedź Holenderskiego Ambasadora GAJUSA SCHELTEMA

Skandal

Skandal

Skutek tej wypowiedzi jest taki, że Węgry zawiesiły stosunki dyplomatyczne z Holandią. Hiper liberalna Europa nie toleruje państw, które chcą zachować swoją narodowość. Widać tu powiększająca się przepaść,

między europejskim hiper liberalizmem, a zachowaniem narodowości wśród państw słowiańskich i nie tylko. Wszystko związane jest z „nachodźcami” powszechnie uważanymi w Europie za „uchodźców”. Jaki mają stosunek do Europejczyków i do Polaków wiemy z ostatnich doniesień medialnych, w których jest mowa o brutalnym i siłowym gwałcie z pobiciem na młodej Polce przebywającej na wycieczce z mężem we włoskim Rimini.
Ambasador holenderski ostro zaatakował rząd premiera Wiktora Orbana. Celem było piętnowanie za kategoryczną odmowę przyjęcia islamistów zwanych „uchodźcami”. Bezwzględnie w ostrych słowach skrytykował Węgry za rzekome ograniczanie wolności słowa, które ma się objawiać poprzez kampanię wymierzoną w znanego spekulanta i internacjonalistę prowadzącego walkę z państwami narodowymi, George’a Sorosa. Ambasador stwierdził, że rząd Orbana sam poszukuje wrogów i tworzy ich tak jak przeciwnicy globalizacji i fanatycy religijni. Tym samym porównał naród węgierski do terrorystów !
Po reakcji węgierskiego MSZ Gajus Scheltema dostał zakaz wstępu do węgierskich instytucji państwowych. Szef MSZ Holandii, Bert Koenders przyznał, w wywiadzie telewizyjnym, że porównanie węgierskiego rządu do ISIS było nieco… nieodpowiednie. (?)
Węgry i Polska są ostatnio regularnie atakowane. Powodem tych ataków jest stanowczy sprzeciw przyjmowaniu Islamistów
i ostatnie wypowiedzi premierów, które upominają Unię, że przyjmowanie milionów „nachodźców” doprowadzić może nie tylko do gospodarczego załamania, ale także do wojny cywilizacyjnej. UE nic sobie z tego nie robi widząc w Islamistach tanią siłę roboczą, jednak nie przewidzieli tego, że „nachodźcy” traktują ich kraje jako dar od swojego boga. Polskę za cel wziął francuski prezydent Emmanuel Macron, a Węgry spotkał atak ze strony Holandii. Przypomnijmy, że Dania wprowadziła program „Przytul Terrorystę”, który ma szansę zostać projektem europejskim.

Leave a Comment