Prof. Królikowski: W Sądzie Najwyższym są osoby, które nie powinny w nim orzekać | Prezydent Duda zaprosi na spotkanie przedstawicieli klubów parlamentarnych ws. ustaw o SN i KRS | Rusza śledztwo ws. treści nagrań z "Sowy i Przyjaciele". Prokuratura: Chodzi o płatną protekcję | Prezes Nik i były szef klubu PSL oskarżeni o nadużycia. Chodzi o obsadzanie stanowisk NIK | Na Antarktydzie odkryto pod lodem gigantyczną strukturę technologiczną należąca do nieznanej człowiekowi cywilizacji |

Oxytocyna w służbie EU !

Oxytocyna w EU

Oxytocyna w EU

Już wkrótce w Polsce może się zmienić nastawienie do wszystkich „nachodźców”.
Wystarczy tylko jedna dyrektywa UE o wprowadzeniu jako

dodatek do żywności sprzedawanej na terenie UE OXYTOCYNY. Co to jest ta oksytocyna? To nic innego jak eliksir miłości. Już za chwilę wszyscy będziemy „Przytulać Terrorystów”.
Niemieccy naukowcy z Uniwersytetu w Bonn i Uniwersytetu Lubeka oraz amerykańskiego Laureate Institute for Brain Research przeprowadzili eksperyment na 183 ochotnikach. Każdy z nich otrzymał 50 euro – kwotę mogli przyznać lokalnym potrzebującym, lub wydać ją na rzecz migrantów. Uczeni ostatecznie wykazali, że uczestnicy będący pod wpływem oksytocyny, tzw. hormonu miłości, przeznaczali zdecydowanie większe ilości pieniędzy na uchodźców. Badanie potwierdzono i teraz można wprowadzić je jako rozwiązanie problemu niechęci do „nachodźców”, a jest o co grać. Przyzwolenie na sprowadzenie kolejnych setek tysięcy Islamistów i…zobaczyć Polskę, która ugina się pod miłosnym działaniem oxytocyny.
Powstaje pytanie czy to jest możliwe. Odpowiedzcie sobie sami mając na uwadze to, że do wody pitnej dodawany jest fluor, który został uznany za neurotoksynę powodującą choroby psychiczne. Tak więc możliwe czy nie możliwe skoro oxytocyna pomaga w funkcjonowaniu społecznym?

Leave a Comment