|| Mateusz Morawiecki spotkał się w Berlinie z Angelą Merkel. Politycy rozmawiali m.in. o polityce historycznej, współpracy politycznej i gospodarczej, polityce migracyjnej oraz relacjach Polski z Komisją Europejską.| Prezydent Duda podpisał nowelę ustawy o komisji weryfikacyjnej. | Ubezpieczyciele oddadzą miliardy klientom? Senat szykuje nowe prawo. | Rzecznik Praw Obywatelskich podjął z urzędu sprawę zatrzymania Władysława Frasyniuka. | Salezjanin, Dawid Szydło z Chełmka z województwa małopolskiego, stanie przed sądem w Czarnogórze za spowodowanie pożaru. ||

Zjawisko Kosmiczne z Apokalipsy Św. Jana Już We Wrześniu !

Apokalipsa

Apokalipsa


Niebywałe zjawisko kosmiczne nastąpi 23.09.2017 r. Czy spełni się proroctwo zapisane w Apokalipsie św. Jana?
Tym razem robi się bardzo ciekawie, bowiem niebywale rzadkie

zjawisko kosmiczne pokrywa się z opisem apokaliptycznym zapisanym w Biblii. Jest to na tyle rzadkie zjawisko, że można nazwać je ewenementem w historii ludzkości. Już 23 września 2017 roku zobaczymy je na niebie.
Otóż tego właśnie dnia Jowisz, zwany Królem Układu Słonecznego, po spędzeniu 9,5 miesiąca w gwiazdozbiorze Panny na wysokości jej łona gdzie poruszał się ruchem retrogradacyjnym opuści gwiazdozbiór. Czas pozostawania Jowisza w gwiazdozbiorze odpowiada bezpośrednio okresowi brzemienności kobiety, licząc od dnia zapłodnienia.
W dniu jego „narodzin”, 23 września 2017 roku, będzie można zaobserwować konstelację Panny jakby obleczoną w Słońce, wznoszące się wprost za nią. U jej stóp znajdziemy Księżyc, a ponad jej głową umiejscowi się 12 gwiazd: 9 z gwiazdozbioru Lwa i 3 dodatkowe – Wenus, Merkury i Mars. Tak to widzą astronomowie. A jak to widział św. Jan pisząc swoją Apokalipsę? „Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu. A jest brzemienna. I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia.” Jak widać podobieństwo jest praktycznie 100%. Co to oznacza wg. św. Jana w Apokalipsie? Koniec okresu, przełom, początek narodzin czegoś nowego w bólu i krzyku. Aż ciarki przechodzą po plecach. Sieć już huczy od nowej daty kolejnego Końca Świata. W sumie niepotrzebnie. Końca Świata jeszcze nie będzie, przynajmniej tak mówią uczeni. A oto ich założenia i wyliczenia.
Bóg stwarzał świat przez 6 dni, 7 dzień to dzień święty, dzień odpoczynku. 1 dzień u Boga jako 1000 lat.
Świat istniał już 4000 lat przed narodzinami Chrystusa. I istnieje 2000 lat po narodzeniu Chrystusa. Łącznie daje to okres, który da się umieścić w formie wzrastającej i opadającej amplitudy. Szczyt amplitudy nastąpił 13.000 lat temu ( 7 dni stwarzania –
wzrostu i 6 dni degradacji – opadania ).
To wzrost i spadek amplitudy. Natomiast przeszłe 6000 lat od roku 2000 to spadek amplitudy. Wniosek jest taki, jak zapisano w starych pismach. Przed nami zmiany i ogromny skok cywilizacyjny, totalna przemiana i życie przez następne 1000 lat w pokoju gdyż ostatnie 1000 lat to 7 dzień degradacji obecnego świata czyli dzień odpoczynku, pokoju i zupełnie innego życia. 6000 lat ( 6 dni u Boga ) degradowania świata już się zakończyło. Tak to widzą uczeni w pismach. Jak będzie naprawdę 23.09.2017 roku? Czas pokaże. Z pewnością nie będzie to koniec świata bowiem jak jest zapisane nikt nie zna dnia ani godziny sądu ostatecznego tylko sam Bóg.

Leave a Comment