|| Mateusz Morawiecki spotkał się w Berlinie z Angelą Merkel. Politycy rozmawiali m.in. o polityce historycznej, współpracy politycznej i gospodarczej, polityce migracyjnej oraz relacjach Polski z Komisją Europejską.| Prezydent Duda podpisał nowelę ustawy o komisji weryfikacyjnej. | Ubezpieczyciele oddadzą miliardy klientom? Senat szykuje nowe prawo. | Rzecznik Praw Obywatelskich podjął z urzędu sprawę zatrzymania Władysława Frasyniuka. | Salezjanin, Dawid Szydło z Chełmka z województwa małopolskiego, stanie przed sądem w Czarnogórze za spowodowanie pożaru. ||

W Świdnicy ruszyła akcja szczepienia kontrowersyjną szczepionką HPV !

off_vacine_01

W Świdnicy trwa akcja podawania dziewczynkom szczepionki o nazwie Gardasil vel Siligard. Jest to najbardziej kontrowersyjna szczepionka, gdyż niesie za sobą całą serię skutków ubocznych, WŁĄCZNIE ZE ŚMIERCIĄ ! Jednak nie stanowiło to przeszkody dla radnych tego miasta, aby podjąć decyzję o zaszczepieniu 3000 młodych świdniczanek podczas gdy na HPV zapada 2000 kobiet…ale w całej Polsce !

Młode gimnazjalistki są przymuszane do wyrażenia zgody na szczepienie poprzez sprytnie przygotowaną akcję propagandową, która w całości pomija katastroficzne dla zdrowia skutki uboczne mogące wystąpić po podaniu szczepionki. Decyzję o szczepieniu podjęli radośnie radni miasta Świdnicy i przeznaczyli na ten cel środki z naszych podatków. Szczepienia kontrowersyjną szczepionką przeciw HPV odbywają się w przychodni Mieszko w Świdnicy. Co mogą zrobić młode, dojrzewające dziewczynki i rodzice aby nie szczepić dziecko? Radzą osoby związane z prawem. Otóż należy wyraźnie i zdecydowanie wyrazić swój sprzeciw i powołać się na Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej. Pomocny jest tutaj Art. 39 KRP, który brzmi:
„Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”. Kiedy usłyszycie, że szczepionka nie jest eksperymentem medycznym, macie prawo i należy uzasadnić art. 39 KRP. Oto uzasadnienie:
Dowód 1: Umierają oraz są masowo okaleczani po nich ludzie.
Dowód 2: Żaden lekarz nie podpisze własną ręką na papierowym piśmie gwarancji bezpieczeństwa konkretnej „szczepionki”, którą właśnie poleca.
Również niektórzy znani politycy (np. Patryk Jaki, Jarosław Gowin, Przemysław Wipler, Grzegorz Braun, Adam Lipiński, Agnieszka Pomaska, Mirosława Nykiel, Jacek Żalek, Arkadiusz Mularczyk, Dariusz Joński, Tomasz Grabowski, Grzegorz Napieralski) uważają szczepienia za eksperyment medyczny – i jako jedni z niewielu głosowali przeciwko tej, ludobójczej w swej istocie, ustawie o szczepionkach. Jednak gdy napór będzie mocny i przybierze charakter przymusu do nielegalnych szczepień (ustawa niekonstytucyjna, niezgodna z aktualnie obowiązującą Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej), natychmiast żądajcie imiennego podpisu osoby odpowiedzialnej pod dokumentem gwarantującym przez niego bezpieczeństwo polecanej przez siebie „szczepionki”!
Czy można was ukarać finansowo za odmowę szczepienia? Sanepid wyznacza kary, Sąd uniewinnia i cofa nałożone kary. Sąd głównie opiera się na Konstytucji. W internecie można znaleźć dziesiątki uzasadnień wyroków cofających nałożone kary sanepidu przez Sądy Administracyjne co oznacza, że w obecnym bałaganie prawnym należy powoływać się na Konstytucję oraz na wyroki Sądów Administracyjnych, które jednoznacznie stają po stronie obywatela.
Nie przystawiaj swojemu dziecku do głowy rewolweru i niekaz mu grać w Rosyjską ruletkę, gdzie nabojem są skutki uboczne działania szczepionki przeciw HPV!
Kilka wypowiedzi polskich matek, które dały się omamić demagogią koncernów farmaceutycznych i zaszczepiły swoje córki szczepionką przeciw HPV. Portal pracownia4.
ewa, 08.02.2017 23.30
Ja zaszczepiłam swoją córkę p/ hpf teraz nie chodzi na jedną nogę z powodu silnego bólu, lekarze nie chcą słyszeć takiej informacji że to spowodowała szczepionka proszę o pomoc, moim zdaniem uszkodzony jest układ nerwowy.
krzyk, 29.06.2016 08.52
To najgorsza szczepionka jaka podałam córce, dostała jedną dawkę, a powikłania leczymy ponad rok, zaburzony układ immunologiczny, ciągle zmęczenie, do tego łysienie, zaburzenia słuchu, dodam ,że miała przed podaniem szczepionki wszystkie badania zrobione które były prawidłowe,będąc na spotkaniu przed szczepieniem informowano rodziców, że powikłaniem jest tylko spuchniecie ręki na kilka godzin , które ustępuje, ale TO NIEPRAWDA PO PODANIU SZCZEPIONKI SĄ DUŻE POWIKŁANIA!!!!! NIE SZCZEPI SIĘ DZIEWCZYNEK W WIEKU DOJRZEWANIA, SZCZEPIONKA POWODUJE DUŻE SKUTKI UBOCZNE!!!!
Gosc, 29.07.2015 20.16
ja dostalam wszystkie dawki w wieku 24/25 lat (wymog imigracyjny)nigdy wczesniej niemialam zadnych problemow teraz w mam wirusa hpv i komorki rakowe ktore zostaly mi wszczepione poprzez szczepionke . Gdy powiedzialam specjaliscie o tym dlaczego tak jest przeciez zostalam na to zaszczepiona a on odpowiedzial no coz nie wszystko jest 100%.dlatego przestrzegam kazdego , nie biezcie tego swinstwa to nie pomaga a szkodzi !!!

Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego:
„Szczepionka przeciw HPV zawiera boran sodu – środek toksyczny dla systemu nerwowego, wykorzystywany w trutce na szczury. W jej skład wchodzi również polisorbat-80 – detergent sterylizujący szczury !!!”
Rząd Japonii, wycofał swoje poparcie dla wszystkich szczepionek przeciw HPV. (…) Podobnie postąpił Wydział Zdrowia w Stanie Utah w USA.
Włoscy oraz izraelscy badacze opisują w pracy naukowej przypadki młodych, uprzednio zdrowych kobiet, u których szczepienia HPV spowodowały:
nieodwracalne uszkodzenia jajników i bezpłodność w wyniku choroby autoimmunologicznej!
W USA do rządowej bazy danych Vaers zgłoszono 138 zgonów i ponad 30 000 powikłań poszczepiennych po stosowaniu szczepionek przeciw HPV.!
Ponieważ średnio zgłaszanych do niej jest tylko od 2 do 5% wszystkich powikłań, dane te trzeba pomnożyć przez 20 do 50, aby oszacować w przybliżeniu ich faktyczną liczbę.
Oznacza to, że tylko same szczepionki przeciw HPV mogły zabić od 2760 do 6900 dziewcząt i młodych kobiet w samych Stanach Zjednoczonych!
We Francji zarejestrowano w ich wyniku 130 zgonów !
No ale co tam, Radni Świdnicy wiedzą lepiej niż cały świat, a od dowodów na działanie skutków ubocznych odwracają głowy.

1 Comment

  1. GuestNeaxy pisze:

    Bardzo dobra informacja. To, że chcą bas truć to plan jeszcze z 1922 r.

Leave a Comment